pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 września 2014
  • wyświetleń: 3976

Żłobek Troskliwe Misie zaprasza

Artykuł sponsorowany:

Żłobek Troskliwe Misie Pszczyna - Jankowice zaprasza dzieci od 20 tygodnia do 3 lat! Tylko teraz czesne 400 zł na rok 2014/2015.

logo złobek troskliwe misie


Kiedy mowa jest o Twoich dzieciach tylko najwyższe standardy wchodzą w grę. Żłobek Troskliwe Misie w Jankowicach koło Pszczyny zapewnia bezpieczne otoczenie dla Twojego dziecka, co pozwala na odkrycie pełni jego potencjału. Jeśli poszukujesz żłobka , który spełnia te rygorystyczne wymogi, to właśnie znalazłeś!

Żłobek Troskliwe Misie


Szanowni Rodzice,

Bardzo zachęcamy Państwa, poznać nas bliżej. Żłobek Troskliwe Misie w Jankowicach zaprasza ponieważ jest to miejsce w którym Wasze dzieci będą czuły się bezpiecznie i szczęśliwie. Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka. Nad Waszymi pociechami nieustannie będzie czuwała sympatyczna i wysoce wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wykorzystując różne techniki i metody będzie pobudzać je do rozwoju.

Naszym zadaniem jest wspieranie dziecka w doświadczaniu świata. Aby zapewnić maluszkom jak najlepsze przygotowanie do dalszych etapów w ich życiu przygotowaliśmy szeroką gamę ciekawych zajęć. Oprócz dość standardowych, znanych większości z nas zabaw muzyczno-ruchowych, rymowanek, tradycyjnych zabaw plastycznych w naszym wachlarzu znajduje się miejsce na zajęcia z języka angielskiego, zajęcia rytmiczne, rehabilitacja, wsparcie pediatry, zajęcia teatralne, wczesne wspieranie rozwoju mowy, nauka gry na pianinie.

Bardzo ważnym atutem placówki jest Niepubliczne Przedszkole, które rozpocznie działalność w tym samym budynku pozwoli zapewnić cykliczność opieki a dziecko po zakończeniu okresu żłobkowego w pełnym poczuciu bezpieczeństwa może zacząć uczęszczać do oddziału przedszkolnego, co nie spowoduje w psychice malucha żadnego dyskomfortu, ponieważ będzie mu znane miejsce oraz opiekunowie w nim pracujący.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby żłobek troskliwe misie w Jankowicach w którym będą przebywały dzieci było bezpiecznym miejscem ich beztroskich zabaw. Posiadamy dużą salę do zajęć oraz pokoik sypialniany, gdy już dziecko będzie chciało odpocząć. Meble są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Zupełnie jak łazienka, gdzie idealnie zaadoptowaliśmy nisko umieszczone umywalki oraz malutkie sedesy. Wszystko to sprawia, że pomieszczenia są proste w przemieszczaniu się i zapewniają bezpieczeństwo. Na tyłach żłobka (zaledwie kilka kroków), na zamkniętym terenie- z dala od ulicy znajduje się Zielony Zakątek, z którego będziemy korzystać w ciepłe dni.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na specjalne życzenie rodziców jesteśmy gotowi opiekować się Waszymi maluszkami od godziny 6.00 do godziny 18.00 (a nawet dłużej). Jeśli Wasz najsłodszy szkrab ukończył już 20 tydzień, a nie ma więcej niż 3 lata, to nasz Żłobek będzie dla niego idealnym miejscem poznawania otaczającego go świata. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na jedną rzecz - opiekę i edukację Twojego dziecka. Aby odpowiednio zachęcić twoje dziecko do personalnego i edukacyjnego rozwoju, nasi profesjonalni pedagodzy stosują unikalne podejście pedagogiczne, które jest kombinacją walorów edukacyjnych oraz atmosfery wolności i zabawy zachęcającej do nauki.

Informacje pod numerami telefonu: 32 214 60 44, 603 25 44 44, 570 873 722
Strona: www.troskliwe-misie.eu