pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 4329

Zepsuty autobus blokował ruch

Choć pszczynianie wracający samochodem z pracy ulicą Bielską w kierunku DK-1 przyzwyczaili się już do utrudnień w ruchu i nierzadko długich korków, to w czwartkowe popołudnie ich cierpliwość została wystawiona na kolejną próbę.

Bielska, DK-1, zepsuty autobus, korek
Zepsuty autobus był przyczyną dodatkowych utrudnień na ul. Bielskiej. · fot. nadesłane przez czytelnika


Tym razem przed samym skrzyżowaniem z DK-1 na lewoskręcie zepsuł się autobus na francuskich tablicach rejestracyjnych. Przymusowe "zwężenie" sprawiło, że korek tworzył się w niektórych momentach już na ulicy Cieszyńskiej.

Zepsute pojazdy w okolicy przejazdu pod torami oraz skrzyżowania ulicy Bielskiej z DK-1 to dość częsty obrazek. Jak informują nas czytelnicy, w środę ruch pod samym wiaduktem blokował z powodu awarii samochód osobowy.

Skrzyżowanie DK-1 z ulicą Bielska to newralgiczne miejsce. Kierowcy wyjeżdżający z Pszczyny od czasu przebudowy przejazdu pod torami sygnalizują brak osobnego pasa dla osób jadących w kierunku Bielska-Białej.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.