pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2014
  • 18 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 9896

Foto: kolarskie kryterium uliczne

W piątek 15 sierpnia na wąskich ulicach Pszczyny odbyło się szosowe kryterium. Kolarze walczyli o Puchar Starosty Pszczyńskiego oraz Puchar Burmistrza Pszczyny. W wyścigu udział wzięli licencjonowani kolarze. Organizatorzy zadbali także o to, żeby wystartowali uczniowie pszczyńskich szkół.

Regulamin wyścigu "O Puchar Starosty Pszczyńskiego oraz Burmistrza Miasta Pszczyny" - 2014

Sporo emocji towarzyszyło wyścigom dziecięcym. Najmłodszej kategorii pomagać musieli rodzice, chociaż wśród przedszkolaków niejeden talent kolarski już błysnął. Młodzieży towarzyszył burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który był starterem. Zawodowcy podczas kryterium ulicznego pokazali, do jakich prędkości mogą rozpędzić się profesjonalni kolarze.

Kolarskie kryterium uliczne - 15.08.2014 · fot. UM Pszczyna


W piątkowych wyścigach wystartowała Edyta Gołek, która podczas trwania Tour de Pologne zdobyła Puchar Młodzików. W nagrodę zawodniczka ma możliwość dwutygodniowych treningów z Michałem Kwiatkowskim, na które wybrała się zaraz po zamknięciu zawodów.

Na zakończenie kryterium ulicznego przedstawiciele władz samorządowych w towarzystwie Stanisława i Franciszka Gazdów nagrodzili uczestników imprezy.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.