pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 lipca 2014
  • wyświetleń: 3731

Goczałkowice: konkurs o zbiorniku

"Nasze śląskie morze - historia, teraźniejszość i przyszłość" to hasło konkursu ogłoszonego przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA. Uczestnicy "w pigułce" muszą przedstawić funkcjonowanie zbiornika w Goczałkowicach-Zdroju.

Regulamin konkursu multimedialnego GPW
Zgłoszenie na konkurs multimedialny GPW

Zadaniem uczestników jest zrealizowanie multimedialnej prezentacji dotyczącej funkcjonowania zbiornika w Goczałkowicach i jego roli w systemie zaopatrzenia w wodę mieszkańców regionu oraz zadań zapory goczałkowickiej w systemie ochrony przeciwpowodziowej.

Forma prezentacji jest dowolna. Uczestnik może wykonać spot promocyjny, kilkuminutowy film internetowy, prezentację komputerową, fotoreportaż lub inną formę krótkiej wypowiedzi, zarejestrowaną i dostarczoną na nośniku elektronicznym.

Zdjęcia lotnicze 2013: nad jez. Goczałkowickim · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Prace konkursowe należy składać, nadsyłać pocztą lub przesyłką kurierską do 18 sierpnia do godziny 15.30 na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA, 40-026 Katowice, ul. Wojewódzka 19 z dopiskiem "Nasze śląskie morze" lub e-mailem na adres: konkurs@gpw.katowice.pl

Każda praca musi być podpisana (imię i nazwisko autora). Ponadto należy do niej dołączyć zgłoszenie zawierające dane adresowe oraz zgodę na wykorzystanie prac w działalności promocyjnej spółki (wzór dostępny po prawej stronie artykułu).

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody m.in. laptop, multimedialny rzutnik z ekranem, a także cyfrowy aparat fotograficzny.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.