pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2014
  • 19 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2413

Pola nadziei w Pszczynie

Wokół nas zakwitły Pola Nadziei - żonkilowe pola będące symbolem nadziei dla ludzi chorych, ale także dla nas wszystkich. Nadziei i wiary, że potrafimy wzajemnie sobie pomagać i wspierać się w chwilach trudnych.

Jesienią ubiegłego roku w ramach hospicyjnej kampanii "Pola nadziei" dzieci i młodzież z pszczyńskich szkół sadziła żonkile - znak nadziei dla osób chorych i potrzebujących troski.

Wiele osób zaangażowało się w tą kampanię i wiele osób od lat znając hospicyjną ideę sadzi żonkile. Idea Pól Nadziei pochodzi z Wielkiej Brytanii, a jej celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy osób nieuleczalnie chorych, stworzenie w nas jak największej przestrzeni dla wzajemnej troski i wsparcia w chwilach na prawdę trudnych, a także pomoc dla Hospicjum.

Pola nadziei w Pszczynie · fot. Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie


Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom - nauczycielom, uczniom, rodzicom za udział w kampanii. Przechodząc ulicami miasta możemy patrząc na żonkile wierzyć, że wokół nas są ludzie wrażliwi, pełni nadziei i tą nadzieję ofiarowujący innym.

Teresa Buczak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.