pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 5503

Urzędnicy nagrodzeni medalami

W środę na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się niecodzienna uroczystość nadania Odznaczeń Prezydenta RP za długoletnią służbę zawodową pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie.

Złotym medalem zostały odznaczone osoby posiadające najdłuższy staż pracy: Ewa Blaut, Zofia Jaromin oraz Anna Skrzypczyk, srebrnym Urszula Kurpas i Ewa Wojciech, brązowym Sabina Bulenda - Kwiatkowska i Maria Zmorzyk.

Powiatowy Urząd Pracy
Uroczyste nadanie Odznaczeń Prezydenta RP · fot. Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie


Odznaczenia wręczył w imieniu Prezydenta RP specjalnie przybyły na tę okazję wicewojewoda śląski Piotr Spyra. Gratulacje złożyli przewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Pająk oraz starosta Pszczyński Paweł Sadza. Uroczystość odbyła się w 95 rocznicę funkcjonowania Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce oraz w 15 rocznicę działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie.
Należy podkreślić fakt, iż było to pierwsze tak wielkie wyróżnienie pracowników publicznej instytucji w powiecie pszczyńskim.

new / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.