pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2014
  • wyświetleń: 2920

Piątek ze Starostą Pszczyńskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

W miniony piątek uczniowie klasy VI B ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie odwiedzili starostwo w ramach "Piątku ze Starostą Pszczyńskim".

Klasie towarzyszyły wychowawca klasy Katarzyna Walecka oraz Alice Spisni - Włoszka, która przyjechała do szkoły w ramach projektu Asystentura Comeniusa. Celem asystentury jest nabycie praktyki w nauczaniu i pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także poznanie systemu szkolnictwa w innym kraju Unii Europejskiej.

piątek ze starostą 14.02.2014


Podczas wizyty uczniowie zwiedzili urząd i poznali bliżej strukturę starostwa. Sekretarz Powiatu Szymon Sekta przedstawili młodzieży historię Starostwa Powiatowego w Pszczynie, zasady funkcjonowania poszczególnych wydziałów i jednostek organizacyjnych.

Starostwo zaprasza wszystkich uczniów szkół powiatu pszczyńskiego do udziału w akcji "Piątki ze Starostą Pszczyńskim". Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji Powiatu Integracji Europejskiej, tel. 32 449-23-10.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj