pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 lutego 2014
  • wyświetleń: 2681

Lady Style: modnie na wiosnę i lato

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lady Style" podaj

Artykuł sponsorowany:

Co będzie modne wiosną i latem 2014? Odwiedź sklep Lady Style przy ulicy Bednarskiej 19 w Pszczynie i przekonaj się co ubrać, by być modną.

Jakie kolory wybrać? Stylistka Danuta Syc sugeruje, że tej wiosny hitem będą ubrania biało-czarne, różowe w każdym odcieniu oraz niebieskie w odcieniach od pastelowych po głębokie indygo.

Ponadto modny będzie kolor pomarańczowy, w tym również odcienie koralowe, żółty oraz miętowa zieleń. Tradycyjnie już sprawdzą się wszelkie pastele - to już klasyka w modzie na wiosnę i lato.

Lady Style


Co jeszcze będzie modne wiosną i latem? Na pewno takie wzory jak: krata w najróżniejszych kombinacjach (od klasyki po szachownicę i delikatne wariacje), paski, egzotyczne motywy zwierząt oraz kropki - małe i duże we wszystkich częściach garderoby. Sprawdzą się również wzory kwiatów od etnicznych po egzotyczne.

- Moja propozycja dla Pań, które dobrze czują się w bieli i czerni, to sukienka kalinka z kolekcji Optical Illusion firmy Blue Shadow. Bardzo dziewczęca. Można ją również założyć do leginsów. Z kolekcji Optical Illusion świetna jest też sukienka Nasa. Polecam ją Paniom, które cenią sobie wygodę - doradza Danuta Syc, która w Warszawie ukończyła w renomowanej Międzynarodowej Akademii Estetyki "Laurel" kurs technika stylizacji oraz kurs licencjonowanej kolorystki (posiada licencję 04/WK/2013, wydaną przez tę Akademię).

F.H.U. Lady Style

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 19

tel. 32 447 09 49
fax 32 447 09 49
kom. 508 086 065

Lady Style

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lady Style" podaj