pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2013
  • 31 grudnia 2013
  • wyświetleń: 10820

TV: Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

Budowa Domu Kulejących Aniołów w Piasku, nowej siedziby pszczyńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, przebiega zgodnie z planem.

Reklama

Obiekt jest oddany w stanie surowym. Wykonano już instalacje centralnego ogrzewania, wodnokanalizacyjną, elektryczną i gazową.

- Przed nami jeszcze sporo pracy. Przez okres zimy chcielibyśmy robić prace wykończeniowe oraz infrastrukturę dojazdową - mówi Krystyna Fuławka przewodnicząca Zarządu Koła i zarazem koordynator ds budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku.Pszczyńskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym chciałoby się wprowadzić do nowej siedziby w 2014 roku. Pomóc w tym mogą środki finansowe od wszystkich ludzi dobrej woli.

Wpłat można dokonywać na konto bankowe: BSK S.A. o/Pszczyna 31 1050 1315 1000 0001 0143 8216. Koło posiada także status organizacji pożytku publicznego (numer KRS: 0000055636).

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj