pless.pl

Wiadomości

  • 11 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2965

Fryzura i makijaż na sylwestra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Trendy hair fashion" podaj

Artykuł sponsorowany:

Sylwester?! Tego dnia warto wyglądać dobrze. Odpowiednie uczesanie, makijaż to co najmniej 50 procent ogólnego wrażenia jak również dobrego samopoczucia.

Trendy
Jaka fryzura i makijaż na sylwestra?


Sylwester rządzi się swoimi prawami, więc możemy pozwolić sobie na szaleństwa.

Tego roku modne są fryzury objętościowe, grzeczne duże loki, koki oraz zwariowane loki. Upięcia w artystycznym nieładzie i przeróżne zaplatanie włosów. Paniom chcącym bez szaleństw zmienić coś w swoim wyglądzie proponujemy wystylizowaną na wiele sposobów grzywkę.

Uwierzcie nam, wariantów na sylwestrową fryzurę jest mnóstwo! Ale żadna fryzura nie będzie wyglądała dobrze, jeśli nie zadbacie o włosy jeszcze przed sylwestrem, ponieważ pokruszone i przesuszone pasma nie będą wyglądały dobrze.

A teraz makijaż drogie Panie. Jaki on ma być?

Będą rządzić: metaliczny blask srebra, neonowa mięta, ponadczasowe smokey eye oraz sztuczne rzęsy - nie bójcie się ich!

Odpowiednio dobrana długość sztucznych rzęs oraz poprawne ich przyklejenie podkreśli naturalne wasze piękno oraz nadadzą odpowiedniego charakteru wszystkim spojrzeniom. Co z brokatem - oczywiście, że tak; dla odważnych w wydaniu brokatowe smokey eye, a Paniom kochającym klasykę proponujemy brokatową kreskę.

I na koniec najważniejsze. Nasi styliści mają za zadanie przede wszystkim dobrać fryzurę odpowiednia do kształtu waszej twarzy i zadbać o perfekcyjne jej wykonanie. Wizażysta natomiast podkreślić wasze naturalne piękno, robiąc makijaż w ramie oka w barwach odpowiednich do waszej urody, wieku oraz kreacji jaką przewidujecie na ten dzień.

Jeśli wykonasz u nas fryzurę sylwestrową, to otrzymasz rabat wysokości 30% na makijaż sylwestrowy wykonany w naszym salonie.

Zapraszamy!

Trendy Hair Fashion

43-200 Pszczyna
ul. Piwowarska 1A

tel. 32 2100021
kom. 785 873 639

Trendy hair fashion

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Trendy hair fashion" podaj