Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 października 2013
  • 1 listopada 2013
  • wyświetleń: 4122

1 XI - Zmiany w organizacji ruchu

W piątek w Pszczynie została wprowadzona zmiana organizacji ruchu związana z czasowym zamknięciem ulicy Hallera (od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ulicą Tulipanów i Partyzantów) oraz ulicy Katowickiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Narcyzów do przejścia dla pieszych na wysokości ronda Św. Jadwigi).

Oczywiście zmiana organizacji ruchu, która potrwa od godz. 6.00 do 22.00 związana jest z dniem Wszystkich Świętych.

Oprócz tego, w dniach od 31 października do 4 listopada, w ciągu ulicy Chopina (na odcinku od skrzyżowania z ul. K. Miarki do parkingu przy Ludwikówce) zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania i postoju.

Zakaz ten obowiązywać też będzie na odcinku ul. Szymanowskiego, tj. od skrzyżowania z ul. Sygietyńskiego do skrzyżowania z ul. Wiśniową.

Parkować za to będzie można na odcinku ul. Katowickiej - od alei parkowej do skrzyżowania z ul. Narcyzów.

Z racji budowy ronda przy ul. Żorskiej, na pewno utrudniony będzie dostęp do pobliskiego cmentarza. Niemniej w dzień Wszystkich Świętych przy tym cmentarzu zostanie utworzone tymczasowe przejście dla pieszych. Będzie to utwardzona ścieżka, poprowadzona od ul. Żorskiej - od strony miasta i od ulicy Szymanowskiego - w kierunku cmentarza.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.