Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 3931

Opowiedz mi bajkę - wideo i zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Pracowicie spędzili ostatnie dni uczestnicy kół językowych z PZS 2 w Pszczynie i III LO w Pszczynie. W ramach zajęć POPP realizowali III edycję projektu językowego "Opowiedz mi bajkę".

W poniedziałek 30 września i w środę 2 października POPP zaprezentowało projekt pt."Opowiedz mi bajkę" pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" w czterech językach. W pierwszym terminie występy uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie i III Liceum Ogólnokształcącego oglądały dzieci z wszystkich pszczyńskich przedszkoli a przedstawienie odbyło się w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury.Drugiego października montaż słowno-muzyczny dotarł do Studzionki, gdzie w remizie strażackiej poczynania aktorów oglądały dzieci z przedszkoli w Studzionce, najmłodsi uczniowie Szkół Podstawowych z Brzeźc i Wisły Małej. Ostatnim przystankiem grupy aktorskiej była Szkoła Podstawowa nr 9 w Łące.

Projekt "'Opowiedz mi bajkę" - 2.10.2013


Projekt "'Opowiedz mi bajkę" to montaż słowno-muzyczny realizowany od 3 lat przez nauczycieli Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W latach 2010-2013 miejscem prezentacji bajek była aula pszczyńskiego ekonomika. Grupę aktorów co roku przygotowują nauczycielki POPP Beata Wituła i Alina Jaworska oraz Ewa Wanot (polonistka z PZS 2).

Beata Wituła, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.