Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2013
  • wyświetleń: 1783

"Design... do usług!" w Starostwie

W środę 2 października w Starostwie Powiatowym w Pszczynie rozpocznie się unijny projekt "Design... do usług!"

starostwo, powiat
Starostwo Powiatowe w Pszczynie · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


"Design... do usług!" to już druga edycja zadania realizowanego w ramach projektu Design Silesia, którego celem jest wprowadzenie myślenia projektowego do sektora publicznego w celu zwiększenia jakości i skuteczności realizowanych usług.

W ramach projektu grupa ekspertów w dziedzinie projektowania usług sprawdzi, jak funkcjonuje instytucja, pomoże pomóc w decyzjach dotyczących nowych rozwiązań, sprawdzi jaki jest poziom proponowanych rozwiązań oraz zbada czy klienci są zadowoleni . Efektem prac będzie opracowanie propozycji, które po wdrożeniu, ułatwią współpracę klientów i pracowników urzędu.

Unijny projekt "Design Silesia" rozpoczął się w 2010 roku. Liderem przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Partnerem zadania jest Design Wales - jeden z najważniejszych ośrodków designu w Europie, który specjalizuje się w projektowaniu usług dla sektora publicznego i prywatnego.

Starostwo Powiatowe w Pszczynie zostało wybrane do udziału w projekcie jako jedna z trzech instytucji spośród ośmiu zgłoszonych kandydatów.

Relacja z zeszłorocznej edycji projektu:

new, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.