Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 października 2013
  • wyświetleń: 3478

Nowy folder Goczałkowic-Zdroju

Kilkanaście dni temu w nakładzie tysiąca egzemplarzy ukazał się nowy folder Goczałkowic-Zdroju.

folder, przewodnik, Goczałkowice-Zdrój
Nowy folder Gminy Goczałkowice-Zdrój · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


- Folder nosi tytuł "Przewodnik Gmina Goczałkowice-Zdrój" i został wykonany w ramach projektu pn. "Modernizacja istniejącej bazy informacji turystycznej na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój", realizowanego w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii
rozwoju, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - mówi Maria Ożarowska, sekretarz gminy.

Materiały do przewodnika zostały zebrane i opracowane przez Urząd Gminy. W publikacji wykorzystano zdjęcia zgromadzone w archiwach Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz zdjęcia udostępnione przez Wojewódzki Ośrodek Reumatologiczno-Rehabilitacyjny, Zespół Sanatoryjno-Szpitalny "Gwarek" i Ogrody pokazowe "Kapias". Autorami zdjęć są również Andrzej Siudy, Wojciech Smolorza, Tomasz Kloc, Jakub Cyganek, Tomasza Kuliga.

Przewodnik wydrukowała Grupa Terrabit Janusz Hess z Pszczyny. Zawiera 24 strony formatu B5 na papierze kredowym i w miękkiej oprawie. Koszt wykonania wyniósł 3360 złotych. Publikacja zostanie udostępniona również na stronie internetowej gminy.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.