pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 2386

Goście z Francji w Chrobrym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Już po raz szósty uczniowie Chrobrego, uczący się języka francuskiego, wezmą udział w wymianie z francuskim liceum z Nord-Pas-de-Calais.

Liceum, Chrobry
Liceum ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego · fot. Wiktor Czosnowski / pless.pl


Zagranicznych gości powitają 25 września i spędzą z nimi 6 dni. Wraz z uczniami Chrobrego, goście z Francji zwiedzą zamek pszczyński, zagrodę żubrów oraz okolice naszego miasta. Zostaną również przyjęci przez starostę Piotra Sadzę. Ponadto zwiedzą Katowice, Kraków, Wieliczkę i Oświęcim.

Współpraca I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie z francuską szkołą w Aire-Sur-La-Lys, rozpoczęła się w roku 2008, kiedy to na wymianę wyjechała pierwsza grupa uczniów z Chrobrego. Od tamtej pory szkoła ściśle związana jest z północną Francją, którą każdego roku odwiedza nowa reprezentacja młodzieży.

new / pless.pl, źródło: LO im. Bolesława Chrobrego

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj