Wiadomości

• 9 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1455

Półfinały w Lidze Siatkówki

Pierwsze mecze półfinałowe rozegrane zostały w Lidze Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. Po pierwszych spotkaniach bliżej finału są Elgór+Hansen i KM&BM.

Pierwszy mecz półfinałowy lepiej rozpoczęli zawodnicy Kusia, który w niedzielne popołudnie prowadził swoich zawodników w roli trenera. Złoci Chłopcy prowadzili w pierwszym secie już 23:20 ale ostatecznie, 25 punkt pierwsza zdobyła drużyna z Pszczyny.

W drugiej i trzeciej odsłonie "Goldeni" nie pozwolili sobie na już takie błędy i wyszli na prowadzenie w setach 2:1. W czwartym secie charakter znów pokazała drużyna Kusia, a w tie breaku nie dała szans rywalom pewnie wygrywając do 7. Bliżej finału KM&BM ale nie wszystko jeszcze stracone dla Golden Boys'ów.

Golden Boys Czechowice-Dziedzice - KM&BM Pszczyna 2:3 (23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 7:15)

Pewne problemy kadrowe przeżywają zeszłoroczni mistrzowie LS. Na pierwsze starcie stawili się w skromnym pięcioosobowym składzie ale i to nie przeszkodziło im w sięgnięciu po zwycięstwo. Żubry walczyły właściwie tylko w pierwszym i drugim secie, więc jeżeli marzą o grze w finale, to w drugim spotkaniu będą musieli zagrać zdecydowanie lepiej.

Elgór+Hansen Milowice - Pszczyńskie Żubry 3:1 (25:22, 21:25, 25:14, 25:15)

Rewanżowe mecze zostaną rozegrane 13 kwietnia w hali "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Mecze zostaną rozegrane według harmonogramu podanego poniżej. Mecze: finałowe i o 3. miejsce połączone z oficjalnym zakończeniem rozgrywek zaplanowane jest na 28 kwietnia.

Rewanżowe mecze półfinałowe LS, hala "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju, 13 kwietnia