pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 listopada 2012
  • wyświetleń: 5361

Niezapomniane urodziny dziecka

Artykuł sponsorowany:

Masz dziecko w wieku od 3 do 12 roku życia? Chcesz zorganizować mu niezapomniane urodziny? Zadzwoń do Imprezatorów, którzy przygotują doskonały scenariusz na tę uroczystość i zadbają, aby dziecko wspaniale się bawiło!

Imprezatorzy


Scenariusze zmieniają się w zależności od tematyki, pory roku oraz ilości imprezowiczów.

Turniej rycerski

W czasach średniowiecza niewątpliwie to rycerz był przykładem godnym do naśladowania. Wierny swym zasadom i ideałom, pomagający w potrzebie, odnoszący się do honoru i swojego kodeksu, a także mądry sprytny i waleczny. Średniowieczny wojownik powinien w dzisiejszych czasach mieć bohaterów godnych odzwierciedlania najlepszych rycerskich cech - takie gwarancje daje organizacja rycerskich urodzin połączona z pasowaniem na najśmielszego rycerza.

Zabawa urodzinowa rozpoczyna się od przytoczenia historii i dziejów najszlachetniejszych rycerzy i panów średniowiecza. Uczestnicy imprezy mają za zadanie przejść próbę mądrości, wytrwałości, sprytu, waleczności, odwagi.

Nie bez znaczenia jest umiejętność posługiwania się "bronią", która przyda się podczas organizowanych turniejów.

Piracka impreza

Pistolety, skarby, zamknięte skrzynie i mapa, dzięki której możesz odnaleźć ukryte złoto - tak wygląda piracka impreza. Uczestnicy nie mają czasu na nudę. Seria łamigłówek i zagadkowych historii stwarza atmosferę tajemniczości. Piraci mają jeden cel. Za wszelką cenę chcą odnaleźć skarb. Zrobią to, jeżeli będą ze sobą współpracowali. Podczas prób każdy jednak działa na własny rachunek.

Bal księżniczek

Dobroć serca i niezwykła mądrość cechuję każdą księżniczkę. Dobrze ułożone, wychowane i mądre, a także delikatne - takie są księżniczki. W dzisiejszych czasach brakuje ludzi o nienagannych manierach, posługujących się swoimi zasadami. Bal księżniczek to impreza, która udowadnia, że prawdzie księżniczki żyją również wokół nas.

Zanim rozpoczniemy zabawę, animator wprowadza nas w odpowiedni nastrój. Jest to możliwe dzięki lekturze. Chwilę później rozpoczynamy naukę dobrych manier. Próba delikatności, umiejętność poruszania się z gracją oraz wspólne zabawy stworzą iście dworską atmosferę.

Balonowe party

Nudno szaro i ponuro. Oj nie. My nie znosimy szarości. Urodziny muszą być kolorowe i wesołe. Balonowe party to doskonała impreza, na której bawią się i dziewczynki i chłopcy. Seria zabaw, konkursów udowodnią, że z balonów można robić cuda. Nawet jak znajdzie się jakiś "smutny" balonik, domalujemy mu uśmieszek.

Prezentowane scenariusze urodzinowe zakładają cza organizacji imprezy 2,5h. Do udziału w imprezie zaprosimy wykwalifikowaną animatorkę zabaw. W zależności od opcji scenariusze mogą być rozbudowane o usługi dodatkowe: malowanie twarzy, modelowanie balonów, zajęcia plastyczne, zamki i zjeżdżalnie.

Działamy przede wszystkim na terenie: Pszczyna, Tychy, Bielsko-Biała, Żory, Czechowice-Dziedzice, Mikołów, Łaziska Górne, Kobiór, Suszec, Pawłowice.

Istniej możliwość przygotowania scenariusza indywidualnego.

Więcej szczegółów pod numerami:
- Klaudia - 501-203-916
- Piotr - 502-034-366
www.imprezatorzy.pl