pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lipca 2012
  • wyświetleń: 4807

Urząd Skarbowy: weź paragon!

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie informuje, że wzorem lat ubiegłych z dniem 1 lipca 2012r. rozpoczęła się kolejna akcja "Weź paragon".

Działania w tym zakresie będą przeprowadzane w całym kraju ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości turystycznych i wypoczynkowych.

Niebagatelną rolę w tej Akcji odgrywają sami klienci, do których kieruję apel, aby nabywając towar lub usługę zwracali szczególną uwagę na obowiązek wydania paragonu fiskalnego przez sprzedawcę lub wykonawcę usługi.

W akcji "Weź paragon" chodzi przede wszystkim o to, by sprzedawcy uczciwie rejestrowali sprzedaż na kasach fiskalnych i przestrzegali zasad uczciwej konkurencji. Paragon to potwierdzenie, że kwota podatku trafiła do budżetu państwa, czyli do naszej wspólnej kasy, a nie do kieszeni nieuczciwego przedsiębiorcy.

Tak więc pamiętajmy, biorąc paragon fiskalny: ułatwiamy sobie złożenie reklamacji, mamy możliwość porównania cen, wspieramy uczciwą konkurencję, mamy pewność, że nie zostaliśmy oszukani, zmniejszamy szarą strefę.

Bogusław Szarzyński - Naczelnik Urzędu Skarbowego / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.