pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 czerwca 2012
  • wyświetleń: 7239

Sukces ucznia Gimnazjum nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj

Ogromny sukces Wojciecha Pszonaka, ucznia Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie! Spośród tysięcy uczniów naszego kraju to właśnie on okazał się być najlepszym w konkursie "Tik? Tak! 2012", organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

W sumie w konkursie wzięło udział ponad 22 tysiące uczniów - w swojej kategorii wiekowej Wojtek był niepokonany!

Wywiad przygotowany przez Gimnazjum nr 1:To nie jedyny jego sukces. Świetnie radzi sobie w przedmiotach matematyczno-przyrodniczych. W tym roku został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z Geografii oraz Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Jest również finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Znakomity wynik osiągnął także w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia, zajmując jedno z czołowych miejsc i zdobywając tytuł laureata.

Wojciech Pszonak - uczeń Gimnazjum nr 1 · fot. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie


Wojtek Pszonak wygrywa też w konkursach powiatowych. Drużyna, którą tworzył wraz z Adamem Kokotem była niepokonana w Powiatowym Konkursie "Robo-Race" dla miłośników robotyki i mechatroniki. Oprócz tego jest znakomitym humanistą. Świadczy o tym tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Pszczyńskiej. By go zdobyć, pokonał 25 uczniów z 12 szkół naszego powiatu.

Wojtek to uczeń bardzo wszechstronny, pracowity i zdolny, a przy tym niezwykle skromny. Jest lubiany wśród kolegów i nauczycieli. Tym bardziej gratulujemy mu jego osiągnięć i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj