pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2012
  • 24 maja 2012
  • wyświetleń: 21931

TV: niedzielny rajd rowerowy

Około trzystu osób wzięło udział w niedzielnym rajdzie rowerowym "Na kole bez pole". Uczestnicy przejechali 17-kilometrową trasę wokół zbiornika Łąka. Organizatorem było Pszczyńskie Koło Ruchu Autonomii Śląska, a imprezę patronatem objął burmistrz Dariusz Skrobol.Rajd rozpoczął się o godzinie 15.00 na Rynku (zapisy prowadzono od 14.00). Trasa biegła koło pałacu książąt pszczyńskich i przez park na Trzy Dęby. Tam odbył się krótki postój - było można zobaczyć rekonstrukcję schronu drewniano-ziemnego z czasów Bitwy Pszczyńskiej z września 1939.

Rajd rowerowy "Na kole bez pole" - 20.05.2012 · fot. Zdzisław Spyra


Dalej uczestnicy przejechali drogami polnymi wokół zapory na Pszczynce. Zakończenie rajdu zaplanowano w kole łowieckim Cyranka przy ul. Wodzisławskiej. Dla wszystkich uczestników przewidziano krupnioki, wuszty i napoje. Były też nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.

Rajd rowerowy "Na kole bez pole" - 20.05.2012 · fot. UM Pszczyna


Portal pless.pl objął imprezę patronatem medialnym.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.