pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2011
  • wyświetleń: 7990

Remont Bieruńskiej zakończony

Zakończył się remont ul. Bieruńskiej w Pszczynie, który zakładał wymianę nawierzchni oraz budowę nowego chodnika. Prace budowlane rozpoczęły się na początku września. W kosztach inwestycji, które wyniosły 800 tys. zł partycypowały Urząd Miejski w Pszczynie oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie. W najbliższych dniach prowadzone będą prace związane z uporządkowaniem terenu.

Bieruńska
fot. UM Pszczyna


Bieruńska
fot. UM Pszczyna


Bieruńska
fot. UM Pszczyna


- Inwestycję na ulicy Bieruńskiej udało się zrealizować dzięki współpracy gminy Pszczyna ze starostwem. Będziemy chcieli podejmować więcej wspólnych przedsięwzięć. Przedstawiliśmy projekt na dofinansowanie w ramach "schetynówek" ulicy Kopernika. Być może i tę drogę uda się niebawem wyremontować - powiedział burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol

To nie jedyna inwestycja, którą udało się zakończyć jesienią. Pod koniec października gotowy był chodnik przy ul. Antesa, który również zrealizowano ze wspólnych środków gminy i powiatu oraz 90-metrowy odcinek chodnika na ul. Słonecznej.

new / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.