pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2011
  • 21 lipca 2011
  • wyświetleń: 3552

O kolektorach w Wiśle Wielkiej

Za nami:

21 lipca o 18.00 w siedzibie OSP w Wiśle Wielkiej odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone możliwości dofinansowania zakupu i montażu kolektorów słonecznych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Kolektor


Spotkanie informacyjne pozwoli zapoznać się z programem realizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który ma na celu umożliwienie dofinansowania do 45% wartości realizowanych inwestycji odbiorcom indywidualnym i wspólnotom mieszkaniowym.

Na spotkaniu mieszkańcy dowiedzą się, jak skorzystać z kompleksowej obsługi przy pozyskaniu dotacji, jak zwiększyć szanse skorzystania z dofinansowania i jak uzyskać do 70% zwrotu kosztów podgrzania wody użytkowej.

Jakie są korzyści, jakie są formalności, gdzie przystąpić do projektu i skorzystać z kompleksowej obsługi? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się na spotkaniu informacyjnym. Wstęp wolny.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.