pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2655

75 tysięcy złotych na aktywizację

Ośrodek Pomocy Społecznej w Goczałkowicach-Zdroju otrzyma dotację w kwocie 75.459 zł na realizację projektu pn. "Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój". Środki pochodzą z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Ogólna wartość projektu wynosi 84.312 zł, w tym wkład własny - 8.852 zł. W ramach projektu planuje się działania aktywizacyjne w odniesieniu do osób zamieszkałych na terenie Gminy. Rekrutację uczestników przeprowadzono na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku. Spośród chętnych do projektu zakwalifikowano 7 osób. Na liście rezerwowej znajduje się kolejnych 5 osób.
W
ramach projektu przewiduje się cykl porad i szkoleń, w tym szkoleń kończących się zdobyciem dodatkowych kwalifikacji zawodowych i uprawnień, które w przyszłości przyczynią się zwiększenia szans zatrudnienia na lokalnym rynku pracy.

Beneficjenci projektu zostaną ponadto objęci pracą socjalną, wsparciem finansowym oraz ubezpieczeniem NW.

Maria Ożarowska, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.