pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2011
  • wyświetleń: 9283

Nowy Sekretarz Powiatu

23 lutego podczas sesji Rady Powiatu przedstawiono nowego Sekretarza Powiatu, którym został Szymon Sekta, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa.

Nowy Sekretarz Powiatu
fot. Powiat


Nowy sekretarz posiada wyższe wykształcenie – ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku nauczycielskim oraz studia podyplomowe z administracji, informatyki, organizacji i zarządzania oświatą oraz zarządzania kryzysowego.

Posiada bogate doświadczenie samorządowe i urzędnicze: od 1999 roku związany jest ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie, pełniąc funkcję Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich, jak również Zastępcy Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Dzięki temu bardzo dobrze poznał zakres pracy urzędu oraz system funkcjonowania powiatowych jednostek organizacyjnych, służb i straży.

Od 2002 rok nieprzerwanie do dzisiaj, jako radny Gminy Suszec, pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej oraz Ładu i Porządku tamtejszej rady.
Dodatkowo społecznie pełni funkcję Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pszczynie, Wiceprzewodniczącego stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Pszczyński” oraz jest członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Nowy Sekretarz Powiatu Pszczyńskiego ma 42 lata, jest żonaty, ma dwóch synów - Macieja i Jakuba.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.