pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lutego 2011
  • wyświetleń: 1840

Szkolenie dla rolników

Wszystkich rolników Urząd Gminy w Pawłowicach zaprasza na bezpłatne szkolenie p.n.: "Spełnienie standardów ochrony środowiska, zwierząt i konsumenta a uzyskanie dopłat bezpośrednich" - szkolenie związane jest z nowymi wymaganiami dotyczącymi głównie rolników ubiegających się o dopłaty.

Dwudniowe szkolenie odbędzie się w Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach, ul. LWP 11 w dniach 8 i 9 lutego o godzinie 10.00.

Szkolenie obejmować będzie zakresem tematycznym: ochronę środowiska rolniczego, zasady identyfikacji i rejestracji zwierząt, zdrowotność roślin, bezpieczeństwo żywności i pasz, zasady stosowania i przechowywania ŚOR, sporządzania, przechowywania i stosowania pasz, higiena pomieszczeń do produkcji w gospodarstwie, zdrowie zwierząt, system sankcji stosowany w zakresie wymogów i norm wzajemnej zgodności (CC). Drugiego dnia odbędą się warsztaty-wyjazdowe do gospodarstwa tzw. audyt w gospodarstwie.

Uczestnicy oprócz merytorycznej wiedzy otrzymają materiały szkoleniowe i biurowe, ubrania ochronne na wejście do gospodarstwa, dyplomy potwierdzające ukończenie szkolenia, poczęstunek oraz zwrot kosztów dojazdu.

Organizatorem szkolenia jest Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pszczynie. Ze względów organizacyjnych należy zgłaszać uczestnictwo w PZDR w Pszczynie pod nr telefonu: 32 210 33 28, 515 275 909.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.