pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lutego 2011
  • wyświetleń: 25704

TV: Droga do Suszca połatana

Kierowcy poruszający się po naszym powiecie informowali nas końcem stycznia o fatalnym stanie drogi wojewódzkiej 935 z Pszczyny do Suszca.

TV: Droga do Suszca połatana
Droga wojewódzka 935 w styczniu 2011 roku


TV: Droga do Suszca połatana
Droga wojewódzka 935 w styczniu 2011 roku


TV: Droga do Suszca połatana
Droga wojewódzka 935 w styczniu 2011 roku


- Stan drogi zagraża bezpieczeństwu kierowców. Jest tak duża ilość głębokich dziur, że nie sposób ich wyminąć, gdy jest ciemno - informował pan Jarek. - Zarządca drogi naprawia pojedyncze dziury, ale prawdopodobnie tylko te, w których dochodzi do uszkodzenia pojazdu i zgłoszenia takiego zdarzenia. Tymczasem inne dziury pozostawia się bez remontu - dodaje.

Jak pisał pan Jarek, niejednokrotnie był świadkiem jak kierowcy wykonywali niebezpieczne manewry, chcąc wyminąć dziury i nie uszkodzić pojazdu. Sam także kilka razy reagował w ostatniej chwili.

- W połowie stycznia łatano kilka dziur na pograniczu Kobielic i Suszca, podczas gdy 200 metrów dalej, na zakręcie przy wjeździe do lasu w kierunku Suszca, były dziury, których wyminięcie było możliwe tylko lewym pasem .

Jak obecnie wygląda sytuacja na drodze do Suszca? Dziury prowizorycznie załatano na całej długości drogi. Zresztą zobaczcie sami w poniższym amatorskim filmie z 4 lutego. Dziur rzeczywiście nie ma, ale droga wygląda fatalnie. Nie pozostaje jednak nic innego jak czekać na zapowiadany remont tego odcinka.Przy okazji prezentujemy również inny połatany odcinek drogi wojewódzkiej - tym razem nr 939 w Wiśle Wielkiejnew / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.