pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lutego 2011
  • wyświetleń: 3330

Spotkania z terapeutami

Za nami:

W każdy wtorek i środę w Domu Kultury na Osiedlu w Pawłowicach dyżurują terapeuta ds. uzależnień oraz terapeuta ds. pomocy.

Z terapeutą ds. uzależnień można spotkać się w każdy wtorek od 9.00 do 11.00 oraz w każdą środę od 14.00 do 16.00. Terapeuta będzie informował o możliwościach podejmowania profesjonalnej terapii, motywował i kierował do leczenia, a także udzielał wsparcia i pomocy psychospołecznej osobom po zakończeniu terapii odwykowej i ich rodzin. Jego zadaniem jest także propagowanie zdrowego trybu życia.

Spotkania z terapeutą ds.przemocy będą się odbywać we wtorki od 11.00 do 12.00 oraz w środy od 18.00 do 19.00. W ramach punktu prowadzone będą: konsultacje psychologiczne, terapia indywidualna krótko i długoterminowa dla osób doświadczających przemocy oraz dla osób stosujących przemoc, konsultacje dla par, terapia partnerska i rodzinna, grupy wsparcia dla kobiet, grupy warsztatowe, grupy terapeutyczne oraz grupa terapeutyczno-edukacyjna dla mężczyzn stosujących przemoc.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.