pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 lipca 2010
  • wyświetleń: 14067

Nowości w Target Pizza

Artykuł sponsorowany:

Target Pizza wprowadziła nowe, jeszcze ciekawsze menu. Domowe pierogi, gyros, ser panierowany do wyboru z sosami - czosnkowym, żurawinowym lub salsa mexicana - to tylko niektóre z nowości w Targecie. W upalne dni sprawdzi się zimny owocowy koktajl, a także nowe sałatki.

Nowości w Target Pizza
Wnętrze Target Pizzy


Nowości w Target Pizza


Nowości w Target Pizza


Menu Target Pizza cz. I
Menu Target Pizzy cz. II

Priorytetem w menu jest oczywiście pizza. Można ją zamówić na grubym lub cienkim cieście. W ofercie do wyboru aż 53 wariacje, a dla indywidualistów czeka pizza dobromir, którą można dowolnie skomponować.

Jednak Target to nie tylko pizza. Zadowolona będzie cała rodzina. Tradycjonaliści znajdą w memu dania obiadowe jak kotlet schabowy, pierś z kurczaka, filet rybny, placki po węgiersku, bogracz czy flaczki. Do tego doszły wspominane domowe pierogi i to nie tylko z mięsem, kapustą i grzybami, ale także na słodko - z truskawkami bądź jagodami.

Jeśli dodamy do tego spaghetti, gyros, dania typu fast-food, naleśniki, gofry to nikt z Targeta nie wyjdzie niezadowolony. Szczególnie jak skorzysta z dodatkowych ofert promocyjnych. I tak przy zamówieniu powyżej 40 zł, dodawany jest gratis półlitrowy gazowany napój, przy zamówieniu powyżej 50 zł - litrowy napój, a powyżej 60 zł - dostaniesz półtora litra soku.

Do tego wakacyjna promocja - zbierz komplet szklanek!

Kupując dwie pizze Gigante (na jeden rachunek), w prezencie dostaniesz szklankę gratis. Promocja dotyczy zamówień realizowanych tylko w lokalu. Potrwa do końca wakacji, czyli 31 sierpnia.

Jeśli jeszcze nie byłeś w Targecie, zapamiętaj ten adres - Bratnia 1. Jest to ulica na Kolonii Jasnej, tuż przy rondzie Miast Partnerskich. Target od poniedziałku do czwartku czynny jest od 10 do 22, w piątek do 23, w sobotę od 11 do 23, a w niedzielę od 13 do 22.

Target Pizza oferuje również pizze na telefon z dostawą gratis. Minimalna kwota zamówienia to 18 zł w obrębie Pszczyny i 20 zł poza Pszczyną. Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu - 32 449-11-43.

Pełne menu znajduje się w plikach do pobrania (pod zdjęciami).

Zapraszamy

Target Pizza

43-200 Pszczyna
ul. Bratnia 1

tel. 32 449-11-43