pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 4049

224 tys. zł na Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

Znamy już ostateczną kwotę 1% podatku dochodowego, jaką podatnicy przekazali w tym roku na rzecz naszego Stowarzyszenia i brak nam słów, by wyrazić ogrom podziękowań płynących z głębi serca.

W sumie uzyskaliśmy kwotę 224.018,93 zł, z czego 188.721,77 zł wpłynęło z Urzędu Skarbowego w Pszczynie, a 35.297,16 zł z innych urzędów.

W takich chwilach powraca wiara w drugiego człowieka - i tego ubogiego i tego, któremu los nieco bardziej sprzyja... wraca wiara w ludzi, którzy wspólnymi siłami mogą dokonać wielkich rzeczy. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty. Każda złotówka zostanie przekazana na budowę nowego domu dla naszych kochanych dzieci w Piasku. Domu Kulejących - ale radosnych Aniołów... Domu wiary, nadziei, miłości.

Serdecznie dziękujemy
Zarząd Koła PSOUU w Pszczynie

----------------------------

W związku z sygnałami ze strony społeczenstwa o kwestowaniu na ulicach miasta na rzecz budowy Domu Kulejacych Aniołów w Piasku oświadczamy, że nie kwestujemy na ulicach miasta oraz nie zbieramy funduszy w mieszkaniach i domach prywatnych.

Osoby chcące wspierać nasze trudne działania prosimy o kontakt w siedzibie PSOUU w Pszczynie ul. Antesa 1 , tel. 032/ 210-48-47 lub bezpośrednie wpłaty na konto Stowarzyszenia: 31 1050 1315 1000 0001 0143 8216

Dziękujemy

PSOUU Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj