pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 marca 2008
  • wyświetleń: 1552

Bezpieczny weekend wielkanocny

Prędkości pojazdów i zachowaniu pieszych przyjrzą się w świąteczny weekend ze wzmożoną uwagą pszczyńscy policjanci. Akcja "Bezpieczny weekend" ruszy w piątek.

pasy
Nie zapominajmy zapiąć pasów bezpieczeństwa.


Od 21 marca do drugiego dnia Świąt na terenie powiatu pszczyńskiego funkcjonariusze będą bardzo zdecydowanie reagować na wszelkie wykroczenia będące przyczyną powstawania zdarzeń drogowych. Policja sprawdzi czy piesi przechodzą przez jezdnię w miejscach niedozowolonych, czy wychodzą na jezdnię zza przeszkody, innego pojazdu lub w miejscu i ograniczonej widoczności.

Policji nie umknie również naganne zachowanie kierowców w postaci wyprzedzania przed pasami dla pieszych, nie wspominając o prędkości pojazdu i jego stanie technicznym. Podejrzanie zachowujący kierowcy muszą przygotować się na badanie alkomatem.

Wyjeżdżając na drogę nie zapominajmy także o zapięciu pasów oraz umieszczeniu w fotelikach bezpieczeństwa najmłodszych pasażerów. Wszystkim życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.