pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2007
  • wyświetleń: 1831

Najpiękniejszy ogródek w Pawłowicach

Wzorem lat ubiegłych, celem podnoszenia estetyki otoczenia w Pawłowicach, wójt gminy ogłasił konkurs na: Najpiękniejszy ogródek przydomowy Gminy Pawłowice 2007 oraz Najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę wiejską Gminy Pawłowice 2007.

Do udziału w konkursie zachęca się wszystkich właścicieli ogródków i zagród rolniczych. Właściciele najlepszych ogródków i zagród otrzymają nagrody. Na nagrody przewidziana jest do podziału kwota ok. 3 tysięcy złotych. Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach na poziomie sołectwa oraz całej gminy.

Osoby chcące wziąć udziału w Konkursie proszone są do zgłoszenia się do Sołtysów w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca. Sołtys wraz z Radą Sołecką organizuje komisję konkursową w sołectwie, która wybiera najlepsze ogródki i zagrody na terenie sołectwa. Do 15 lipca sołtysi przekażą listę najlepszych reprezentantów sołectwa do drugiego etapu który odbywać się będzie na poziomie całej gminy.

Gminna Komisja Konkursowa do 15 sierpnia dokona przeglądu wszystkich najlepszych ogródków i zagród z każdego sołectwa. Podsumowanie konkursu i oficjalne ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród nastąpi 2 września na Dożynkach Gminnych w Pielgrzymowicach.

Jednocześnie informujemy, aby dać szansę wszystkim właścicielom ogródków i zagród, nagrodzone ogródki i zagrody z konkursów z ostatnich pięciu lat nie będą nagradzane w tym roku. Regulamin konkursu będzie dostępny w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz u Sołtysów.

UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.