pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 lutego 2007
  • wyświetleń: 3344

Pierwsza porażka PLKS

Stało się, siatkarki PLKS przegrały pierwsze spotkanie w rundzie zasadniczej obecnego sezonu. Niepokonany do tej pory zespół z Pszczyny na wyjeździe przegrał w zaległym meczu z drużyną rezerw Gwardii Wrocław.

Na początku wszystko szło po myśli naszych dziewczyn, dwa wygrane sety dawały wiarę, że już w kolejnym spotkanie zostanie rozstrzygnięte. Nic z tego, wrocławianki nie tylko się podniosły, ale pokazały prawdziwą klasę z każdym setem na mniej pozwalająć zespołowi PLKS. Mecz rozstrzygnął się w tie-breaku, gdy Gwardia wygrała 15:11. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że gospodynie nie miały na ławce rezerwowej ani jednej zawodniczki!

Impel Gwardia II Wrocław – PLKS Pszczyna 3:2 (19:25, 20:25, 25:20, 25:15, 15:11)

PLKS Pszczyna już dwa tygodnie wcześniej zagwarantował sobie pierwsze miejsce w tabeli, Gwardia awansowała na trzecie. Teraz przed siatkarkami ostatnia kolejka, a od 24 lutego faza play-off.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.