Sport

  • 9 lipca 2024
  • wyświetleń: 2045

Rozbudowa gminnego monitoringu - nowe kamery dla większego bezpieczeństwa

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu w Kobiórze zamontowano kamery monitorujące nowo powstały grill oraz budynek, w którym mieści się toaleta publiczna.

Rozbudowa gminnego monitoringu
Rozbudowa gminnego monitoringu · fot. UG Kobiór


Dzięki temu mieszkańcy korzystający z tych udogodnień będą mogli czuć się bezpieczniej, a ewentualne akty wandalizmu czy nieodpowiednie zachowania zostaną szybko wychwycone i zgłoszone odpowiednim służbom.

Dodatkowo na boiskach przy Szkole Podstawowej zainstalowano kamerę obrotową, która ma na celu weryfikację przestrzegania regulaminu przez korzystających. Kamera ta pozwoli na monitorowanie, czy osoby korzystające z boisk noszą odpowiednie obuwie sportowe oraz przestrzegają zakazu poruszania się na płytach boisk i bieżni na rowerach i hulajnogach. Monitorowane będą również akty wandalizmu, co przyczyni się do utrzymania porządku i bezpieczeństwa na terenie szkoły.

Rozbudowa systemu monitoringu jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców oraz dążenie do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w naszej gminie. Gmina zachęca wszystkich do przestrzegania zasad oraz dbałości o wspólne dobro.

ar / pless.pl

źródło: UG Kobiór

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj