Rozrywka

  • 17 maja 2024
  • wyświetleń: 805

Kobiórsko Czelodka znów triumfuje! Pierwsze miejsce i Grand Prix

W środę 15 maja przedstawiciele zespołu Kobiórsko Czelodka wzięli udział w uroczystym podsumowaniu XXXII Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Tychach.

Kobiórsko Czelodka znów triumfuje! I miejsce i Grand Prix
Kobiórsko Czelodka znów triumfuje! I miejsce i Grand Prix · fot. UG Kobiór


Wyniki festiwalu były wszystkim znane: zespół wiedział, że jedzie odebrać nagrodę przyznaną za pierwsze miejsce. Organizatorzy, zapraszając na podsumowanie, powiadomili wszystkich uczestników, że tego dnia zostanie wręczone również Grand Prix, ale nikt nie znał laureatów tego najwyższego wyróżnienia. Cóż to więc były za emocje, kiedy prowadzący przeczytał, że Grand Prix w kategorii wokalnej (spośród wszystkich kategorii wiekowych) otrzymuje... Kobiórsko Czelodka! To ogromne wyróżnienie i docenienie pracy zespołu!

Gratulujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, a w szczególności prowadzącej zespół - pani Renacie Kordys!

ar / pless.pl

źródło: UG Kobiór

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj