• 26 listopada 2023
  • wyświetleń: 2125

Zuzanna Famulok z minimum na Mistorzstwa Świata w Katarze!

W zakończonych 26 listopada Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu w Poznaniu Zuzanna Famulok zdobyła wicemistrzostwo w wyścigu na 100m stylem dowolnym kobiet.

Tym samym reprezentantka AZS AWF Katowice zakwalifikowała się do udziału w sztafecie 4x100m stylem dowolnym w odbywających się w lutym Mistrzostwach Świata w Doha w Katarze. Zawodnicy będą na nich nich walczyć o kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Na wspomnianych zawodach Zuzanna zajęła również drugie miejsce na dystansie 200m oraz 400m stylem zmiennym. Razem z klubowymi koleżankami zdobyły Mistrzostwo Polski w sztafecie 4x100m stylem zmiennym.

Transmisje z wyścigów oraz wyniki można zobaczyć na stronie livetiming.