Reklama

Sport

  • 7 sierpnia 2023
  • 20 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1079

Wielki tenis na kortach BKT Advantage!

Za nami:

Już 13 sierpnia na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała przy ulicy Ceramicznej 20 rozpocznie się zawodowy turniej dla mężczyzn z cyklu International Tennis Federation z pulą nagród 25 tysięcy dolarów. Będzie on częścią PZT POLISH TOUR!

Na listach startowych widnieją nazwiska tenisistów niemalże z całego świata. Z pewnością jedną z gwiazd bielskiej imprezy będzie Lukasz Rosol, który w przeszłości sklasyfikowany był na 26. miejscu w rankingu ATP. Czech na swoim koncie ma wiele wygranych turniejów rangi ATP Challenger, a także zwycięstwo z samym Rafaelem Nadalem.

Ponadto zagra u nas świeżo upieczony Mistrz Polski Paweł Ciaś, a także zawodnicy #BKTTEAM w rozgrywkach LOTTO Super LIGA - Ulrainiec Vladysla Orlov i Maciej Rajski.

Turniej ten będzie także początkiem zawodowej kariery dla naszych wychowanków - Jakuba Jędrzejczak oraz Mikołaja Migdalskiego, którzy będą mieli okazje zadebiutować w tego typu rozgrywkach.

Harmonogram  • 13-14 sierpnia - eliminacje,
  • 15-20 sierpnia - turniej główny,
  • 20 sierpnia - finał singla.


Wstęp całkowicie bezpłatny!

Zapraszamy!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj