Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 września 2006
  • wyświetleń: 2623

A klasa: Iskra „zapaliła” Znicz

Bardzo dramatyczny mecz miał miejsce w sobotnie popołudnie w Jankowicach. Pszczyńska Iskra prowadziła do przerwy trzema bramkami by ostatecznie ulec Zniczowi 3:4. Dzięki wygranej jankowiczanie z 12 punktami objęli przewodnictwo w tabeli. Iskra z czterema punktami straty do lidera jest siódma.

Piłkarze LKSu Goczałkowice jeśli wygrywają swoje spotkania to czynią to bardzo pewnie. Tym razem przekonał się o tym zespół Fortuny Wyry, który został rozbity przez goczałkowicką jedenastkę aż 6:1.

Bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie zespół ze Studzionki. LKS w niedziele pokonał aż 5:0 drużynę Sokoła z Orzesza i po pięciu rozegranych kolejkach jest na trzeciej pozycji w tabeli ale co ciekawe jest jedynym zespołem tyskiej A klasy, który tej jesieni jeszcze nie przegrał.

Coraz gorzej wyglada z kolei sytuacja LKS-u Rudołtowice-Ćwiklice, bowiem po kolejnej porażce (tym razem 0:2 z JUW-e Jaroszowice) drużyna z zaledwie dwoma punktami zamyka ligową tabele.

Andzejek / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.