Sport

  • 7 kwietnia 2023
  • 25 marca 2024
  • wyświetleń: 2092

Bubble Football i ArcheryTag - oryginalne atrakcje na imprezę!

Materiał partnera:

Zaskocz swoich znajomych niespotykanymi atrakcjami podczas imprez okolicznościowych. Centrum Aktywności Ruchowej zaprasza do skorzystania z oferty gier sportowych, które idealnie sprawdzą się na urodzinach, wieczorach kawalerskich i panieńskich oraz imprezach firmowych.

Bubble Football i ArcheryTag - oryginalne atrakcje na Twoją imprezę!


Bubble Football - piłka nożna w dmuchanych kulachBubble Football zwany również Bubble Soccerem lub Bumper Ballem to nowy wymiar gry w piłkę nożną! Uczestnicy gry ubrani są w duże dmuchane kule, które zapewniają ochronę przed zderzeniami, a równocześnie pozwalają atakować innych graczy. Faule nie istnieją! Biegnij, atakuj i zderzaj się z innymi! Jest to świetna forma zabawy, zapewniająca mnóstwo adrenaliny i uśmiechu. Dodatkowo, uprzedzamy, że daje niezły wycisk! Zadyszka gwarantowana.

ArcheryTag - bitwy łucznikówArcheryTag to gra podobna do wszystkim dobrze znanego paintball’a, jednak zamiast markerów i kulek używamy łuków i strzał! Jest to w pełni bezpieczne dzięki użyciu piankowych zakończeń strzał, ochraniaczy i masek. W ArcheryTag można grać na różne sposoby - klasyczna bitwa, capture the flag, obrona celu czy deathmatch. Gra odbywa się na przygotowanym przez nas boisku, składającym się z dmuchanych zasłon.

Gry idealnie sprawdzą się jako atrakcje imprez okolicznościowych:  • Urodzin
  • Wieczorów kawalerskich i panieńskich
  • Imprez firmowych
  • Festynów i pikników rodzinnych.


Dla kogo?Gry przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 10. roku życia i dorosłych w każdym wieku.

Gdzie gramy?Boiska, Orliki, hale sportowe, sale gimnastyczne itp. Na trawie, parkiecie, a nawet na śniegu!

  • Zadzwoń i zarezerwuj termin - tel. 57 57 23 23 8,
  • Szczegóły na naszej stronie - centrumar.pl.


Bubble Football i ArcheryTag dla szkół i klubów sportowych!Zapraszamy do gry również szkoły, kluby sportowe i inne organizacje. Co powiecie na turniej szkolny z nagrodami lub nietypowy trening dla klubu piłkarskiego? Odezwijcie się do nas - zapewniamy specjalne ceny i wsparcie w organizacji!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.