Sport

  • 5 marca 2024
  • 30 marca 2024
  • wyświetleń: 681

Centrum Aktywności zaprasza na kolonie rekreacyjne!

Materiał partnera:

Fundacja Centrum Aktywności Ruchowej zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia wakacji! Wybierz się na kolonie rekreacyjno-sportowe charakteryzujące się bogatym programem, gdzie każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Centrum Aktywności zaprasza na kolonie rekreacyjne!


Na ten rok zaplanowaliśmy dwa wyjazdy:

1. Kolonie nad jeziorem w Olsztynku (13 - 22 lipca) - zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat do udziału w aktywnym wypoczynku, z elementami zabawy nad wodą, żeglarstwem, kajakarstwem i innymi atrakcjami w super ośrodku nad jeziorem.

Nie trzeba posiadać doświadczenia, kolonie mają charakter rekreacyjno-sportowy, a nasi instruktorzy i ratownicy WOPR zadbają o dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Dla osób, które mają już pierwsze doświadczenia ze sportami wodnymi za sobą, kadra zadba, by kolonie były szansą na rozwijanie swoich umiejętności żeglarskich i kajakarskich. Kolonie nad jeziorem organizowane są we współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym PlessWave.

Więcej informacji oraz zapisy: https://centrumar.pl/wydarzenie/31/kolonie-nad-jeziorem-w-olsztynku-10-dni

2. Kolonie nad morzem w Rewalu (30 lipca - 6 sierpnia) - kolonie nad morzem to oczywiście nasz stały punkt programu! 8 dni zabawy, sportu, atrakcji na plaży i nie tylko! Sprawdzony ośrodek w wysokim standardzie i świetną przestrzenią do rekreacji. Wśród wielu aktywności są gry zespołowe i terenowe, zabawy tematyczne oraz zajęcia sportowe, rekreacyjne i artystyczne. Kolonie skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Więcej informacji oraz zapisy: https://centrumar.pl/wydarzenie/30/kolonie-nad-morzem-w-rewalu-8-dni

Oferty wyjazdów składają się z: zapewniania transportu, zakwaterowania i wyżywienia w ośrodkach wypoczynkowych, całodobową opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, organizację zajęć i atrakcji. Kolonie zgłaszanie są do Bazy Wypoczynku Kuratorium Oświaty.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

  • Tel.: 57 57 23 23 8
  • E-mail: biuro@centrumar.pl


Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.