Sport

  • 13 stycznia 2022
  • 6 lutego 2022
  • wyświetleń: 2277

Rodzinny badminton także w styczniu i lutym

Za nami:

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz UKS Plesbad Pszczyna zapraszają rodziny do sportowego spędzania niedzieli!

Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem - 21.11.2021 · fot. UM Pszczyna


Kiedy projekt startował jesienią, większość dorosłych uczestników po raz pierwszy miała do czynienia z badmintonem w hali sportowej. Instruktorzy są jednak po to, aby pomóc zapoznać się z podstawami dyscypliny. Rodzicom i opiekunom swoją radą służyły również dzieci uczestniczące w zorganizowanych zajęciach, odbywających się na terenie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu.

- Inicjatorami przedsięwzięcia są UKS Plesbad oraz MORiS Pszczyna, a głównym koordynatorem projektu jest Damian Pławecki. Bardzo zależy nam, aby zachęcić do aktywności całe rodziny. Po pierwszych zajęciach śmiało możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty. Zainteresowanie było olbrzymie - mówił burmistrz Dariusz Skrobol.

Teraz sportowe rodzinne niedziele powracają - 16 stycznia oraz 6 lutego w hali przy ulicy Basztowej 4 w Pszczynie sportowa zabawa rozpocznie się o godzinie 10:00.

Należy się wcześniej zapisać, pisząc wiadomość na adres mailowy: plesbad@poczta.onet.pl.
Szczegółowych informacji udziela Damian Pławecki, tel. 604 941 366.

W programie zajęć nie tylko badminton m.in.: gry i zabawy, elementy wielu dyscyplin sportowych czy taniec!

Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem
fot. MORiS Pszczyna

ar / pless.pl

źródło: MORiS Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.