pless.pl

Reklama

Sport

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 2167

Licealiada: srebrny medal uczennic PZS nr 2 w tenisie stołowym!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

W środę 3 listopada w Hali TTS Polonia w Bytomiu odbyły się finały Licealiady Młodzieży Województwa Śląskiego w tenisie stołowym. Tenisistki z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie wywalczyły srebrny medal województwa śląskiego szkół ponadpodstawowych!

Reklama

Sukces uczennic PZS2 w tenisie stołowym - 03.11.2021 · fot. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie


Na ostatnim szczeblu turnieju zostały rozegrane w naszym województwie spotkania 8 najlepszych drużyn: męskich i żeńskich.

Reprezentantki Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 szkoły w składzie: Kinga Krawczyk, Wiktoria Staroń i Wiktoria Kuczera po kilku spotkaniach (singiel, debel, singiel), dzielnie walcząc i zdobywając punkty, dostały się do finału, w którym spotkały się z zespołem z Tarnowskich Gór.

Ostatecznie świetne tenisistki wywalczyły wicemistrzostwo (srebrny medal) województwa śląskiego szkół ponadpodstawowych. Opiekunem wspaniałej trójki była pani Anna Kozińska.

To ogromny sukces, aż tak wysokiej lokaty PZS2 jeszcze nie uzyskał.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Brawo dziewczęta!

Monika Działkowska

źródło: PZS nr 2

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj