pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 3 listopada 2021
  • wyświetleń: 625

ULKTS zaprasza na mecze tenisa stołowego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

W najbliższy piątek, 5 listopada w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 w Pszczynie rozegrane zostaną dwa mecze ligowe tenisa stołowego!

Na spotkania zaprasza Janusz Friebe z Uczniowskiego Ludowego Klubu Tenisa Stołowego:

- Pierwsza drużyna grająca w II lidze zmierzy się z drużyną z Zawiercia, natomiast trzecioligowcy zagrają z Chybiem. Drugoligwcy w dalszym ciągu bez zdobyczy punktowych, co prawda wygrywamy pojedyncze partie, ale brakuje jeszcze wygranego całego meczu, chociaż w meczu z drużyną z Żywocic było już bardzo blisko, w deblu były szanse na wygraną i pierwszy pojedynek Tadka mógł być lepszy. Przegrywamy po dobrym meczu 4/6 - mówi Janusz Friebe.

- Kolejny mecz na wyjeździe graliśmy z Żywcem, nie mieliśmy większych szans, na pierwszym stole, mecze kończyły się szybko, i mimo wielkich ambicji to nie wiele punktów w setach udało się zdobyć, Krzysiek urwał seta i to było wszystko. Na drugim stole były bardzo dobre mecze, długie wymiany, dobra gra i cała uwaga skupiona była tam, liczyliśmy na punkty na tym stole, nie udało się. Artur i Tadek zagrali naprawdę dobrze choć przegrali pojedynki, zawodnicy z Żywca grali lepiej. Przegraliśmy 0/10.

ligi.slzts.pl/liga/5/59/2-liga-mezczyzn/

- Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja w III lidze, po pierwszych dwóch przegranych meczach w końcu zdobywamy punkty. Niespodziewanie wysoka wygrana z drużyną z Kóz 8/2 podniosła morale drużyny, co zaowocowało w kolejnym meczu z drużyną z Lesznej, po zaciętym meczu nasi wygrywają 6/4. W ten sposób wspinamy się wyżej w tabeli. Już w piątek kolejna szansa na punkty, drużyna z Chybia na razie jest na końcu tabeli więc liczymy na wygraną.

ligi.slzts.pl/liga/5/61/3-liga-mezczyzn-gr-i/

ULKTS zaprasza i liczy na Wasze wsparcie, w piątek od godziny 18.00 rozpoczynamy gry.

  • II LIGA: ULKTS Pszczyna - KS VIRET Zawiercie,
  • III LIGA: ULKTS II Pszczyna - RKS Cukrownik Chybie.


Zapraszamy na mecze tenisa stołowego

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj