pless.pl

Reklama

Sport

  • 28 lipca 2021
  • wyświetleń: 2438

Pszczyńscy tenisiści stołowi awansowali do II ligi męskiej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Męska drużyna tenisistów stołowych ULKTS Pszczyna wywalczyła awans do II ligi męskiej. Jest to historyczny wyczyn bo po raz pierwszy Pszczyńska męska drużyna będzie reprezentować miasto oraz klub na tym szczeblu rozgrywek! Ponadto Sabina Kukla i Tadeusz Durka przywieźli w czerwcu medale z Mistrzostw Polski Weteranów!

Awans pszczyńskich tenisistów stołowych
Od lewej: Artur Wyrzykowski, Zbigniew Suchodolski, Paweł Suchodolski, Krzysztof Lewczak, Janusz Friebe, Tadeusz Durka · fot. ULKTS Pszczyna


Będzie to duże wyzwanie dla zawodników i Klubu, który wchodzi w profesjonalne rozgrywki.

- Jest to wielkie wydarzenie dla Klubu, prezent na 20-lecie Klubu, które będziemy obchodzić w 2022 roku - komentuje sekretarz klubu, Janusz Friebe.

Sabina Kukla, ULKTS
Sabina Kukla zdobyła srebro w deblu na Mistrzostwach Polski Weteranów · fot. ULKTS Pszczyna


- Również bardzo dobre wyniki odnosili nasi seniorzy w Mistrzostwach Polski Weteranów. Sabina Kukla zdobyła srebrny medal w grze deblowej, Tadeusz Durka srebrny medal indywidualnie i w deblu.
Już po przerwie wakacyjnej wznawiamy treningi dla dzieci i zawodników, oraz liczymy na wsparcie i kibicowanie naszym w sezonie 2021/22
- wspomina J. Friebe.

ar / pless.pl
źródło: Uczniowski Ludowy Klub Tenisa Stołowego Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj