pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2173

Rodzinny Rajd Żelaznym Szlakiem Rowerowym już w maju!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu zapraszają już 9 maja na Rodzinny Rajd przez Żelazny Szlak Rowerowy. Rajd będzie miał charakter wyłącznie rekreacyjny!

Dlaczego warto wziąć udział w Rajdzie?  • bo to świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu,
  • bo to szansa na odwiedzanie być może wcześniej nieznanych miejsc położonych na trasie rajdu rowerowego.


Kto może wziąć udział w Rajdzie?W rajdzie mogą wziąć udział dorośli oraz dzieci powyżej 10 lat. Dzieci młodsze mogą pojechać pod opieką rodzica, po wcześniejszym kontakcie z pracownikami hali sportowej w Suszcu - tel. 32 449 11 14. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w rajdzie znajdują się w regulaminie.

Program rajdu:Zbiórka uczestników o godzinie 13.30 przy szlaku - Jastrzębie Zdrój ul. Libowiec 5 (parking przy boisku). Pełna trasa rajdu wraz z mapką dostępna w regulaminie.

Trudność trasy: trasa około 30 km, po terenie płaskim, utwardzonym. Nawierzchnia asfaltowa w kilku procentach szutrowa. Czas przejazdu rowerem wraz z postojami około 3 godziny. Zalecane rowery: miejski, trekkingowy lub górski.

Przewiezienie rowerów: hala sportowa umożliwia przewiezienie rowerów do punktu zbiórki. Osoby chętne mogą dostarczyć je do hali sportowej do godziny 12.00 dnia 9 maja. Rowery dostarczać można od czwartku, 29 kwietnia w godzinach pracy hali sportowej.

W sprawie zapisów można się kontaktować z sekretariatem GOK - 32 212 44 91 wew. 23. Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu najpóźniej do 5 maja.

Regulamin, kartę zgłoszeniową, mapę przebiegu trasy oraz oświadczenie o stanie zdrowia można pobrać ze strony GOK: kulturasuszec.pl/rodzinny-rajd-rowerowy-2021/

Kontakt: e-mail: lukasz@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

rodzinny rajd rowerowy

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj