pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 września 2020
  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 2320

Rodzinny Rajd Rowerowy w Suszcu: Atrakcje Lasów Pszczyńskich

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu zapraszają w niedzielę, 27 września na kolejny w tym roku VII Rodzinny Rajd Rowerowy "Na kole bez gmina". Niniejsza edycja odbędzie się pod hasłem "Atrakcje lasów pszczyńskich". Rajd będzie miał charakter wyłącznie rekreacyjny, co oznacza, że mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni!

rower, las
fot. pixabay.com


Dlaczego warto wystartować w rajdzie? Bo to świetna okazja do wspólnego spędzenie czasu i szansa na odwiedzenie być może wcześniej nie znanych miejsc położonych na trasie. Udział może wziąć każdy, kto tylko ma na to ochotę.

Przewodnikiem będzie Waldemar Szendera. Trasa wyniesie około 20 km i będzie prowadziła drogami asfaltowymi oraz leśnymi. Organizatorzy zalecają zabranie rowerów górskich oraz trekkingowych, ewentualnie miejskich. Obowiązują zgłoszenia i limit miejsc!

Rejestracja i zbiórka uczestników będą prowadzone od 12.45 do 13.30 w Gminnym Ośrodku Sportu w Suszcu (ul. Szkolna 130). W sprawie zapisów należy kontaktować się z sekretariatem GOK pod nr tel. 32 212 44 91 wew. 23.

trasa rajdu szuszec
Trasa rajdu


Trasa rajdu, regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.kulturasuszec.pl.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

rajd suszec

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.