pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 2665

[FOTO] Szósty Bieg Pawłowicki za nami! Zobaczcie zdjęcia!

13 września pogoda dopisała, choć zawodnikom pokonujących dystans 5 km biegiem i 3,2 km marszem słońce dawało się we znaki.

Szósty Bieg Pawłowicki - 13.09.2020 · fot. UG Pawłowice


Wprawdzie na mecie czekały butelki z wodą, a na trasie strażacy przygotowali kurtynę wodną, ale upał zrobił swoje. Inaczej niż w latach poprzednich, zawodnicy byli wypuszczani partiami, aby nie tworzyć na starcie dużego zbiorowiska. Wcześniej była rozgrzewka dla 150 osób prowadzona przez Dawida Głowalę z UKS Budo.

Medale dla zawodników wręczał wójt gminy Franciszek Dziendziel, wiceprezes Fundacji JSW (główny partner wydarzenia) Aleksander Szymura oraz Jarosław Domin, prezes firmy JAS-FBG, która wspierała wydarzenie w minionych pięciu latach. Koźmiński Józef z Bielska-Białej z czasem 17:13,5 oraz Griman Joanna z Rybnika z czasem 19:12,2 byli najszybsi w Biegu Pawłowickim na 5 km.

W kategorii nordic walking pierwsze miejsca zajęli Marcin Wojciechowski z Radlina (21:53,8) oraz Katarzyna Kiełbasińska (23:13,9) z Pszczyny. Fundacja JSW ufundowała również dwie nagrody -niespodzianki dla najstarszej mieszkanki i mieszkańca gminy Pawłowice. Trafiły one do Urszuli Indyk i Witolda Waleszczyńskiego.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.