pless.pl

Reklama

Sport

  • 12 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1811

[Iskra Pszczyna] II zespół: Było blisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Niewiele zabrakło aby rezerwy rozpoczęły sezon od zdobyczy punktowej. Po 55 minutach gry podopieczni Krzysztofa Skiby prowadzili już dwoma golami!

II zespół: Iskra - LKS Brzeźce 09.08.2020
fot. Andzejek


Niedzielna potyczka w Ćwiklicach od pierwszych minut była bardzo wyrównana, ale początkowo więcej szczęścia mieli gospodarze. Rezerwy Iskry w 33 minucie gry objęły prowadzenie po rzucie karnym. Co prawda uderzenie z 11 metrów odbił bramkarz, ale wobec dobitki był bezradny. Kiedy zatem 10 minut po przerwie gola zdobył Michał Klim, można było przypuszczać, że młode rezerwy pokuszą się o zdobycz punktową. Niestety 120 sekund później rywale dostali pomocną dłoń, kiedy to po serii błędów Iskry zdobyli bramkę kontaktową. Napór gości rósł z każda minutą, ale szczęśliwie i umiejętnie bronili się gospodarze. W 73 minucie blisko było wyrównania, ale rzut karny w świetnym stylu obronił Paweł Utrata.

Twierdza pszczynian padła w 82 minucie, kiedy goście skuteczną główką sfinalizowali rzut wolny. Na domiar złego w czwartej minucie doliczonego czasu gry LKS niemal skopiował bramkę numer dwa i chwilę później mógł się cieszyć z kompletu punktów.

MKS Iskra II Pszczyna - LKS Brzeźce 2:3 (1:0)
bramki: 1:0 Bartosz Pisarek (33.), 2:0 Michał Klim (54.), 2:1 (56.), 2:2 (82.), 2:3 (90.+4.)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Utrata, Adrian Ryguła, Krzysztof Skiba (60. Jakub Borek), Mateusz Kocima, Tomasz Ryguła, Łukasz Stryczek (68. Mateusz Pelikański), Michał Klim, Wojciech Dygowski, Adam Góralczyk, Kacper Prusek, Bartosz Pisarek (80. Patryk Stryczek).

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - LKS Brzeźce 09.08.2020 · fot. Andzejek

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj