pless.pl

Reklama

Sport

  • 10 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3773

Bez rekomendacji na otwarcie pływalni w Goczałkowicach-Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju otrzymał pismo Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach dotyczące otwarcia krytej pływalni "Goczuś".

basen, kryta pływalnia goczuś
Bez rekomendacji na otwarcie pływalni w Goczałkowicach-Zdroju · fot. GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Jak czytamy w piśmie "w obecnej sytuacji gdy jest dużo zachorowań na COVID-19 na terenie nadzorowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach, wiele osób przebywa w kwarantannie wspólnie z osobą chorą, która jest izolowana w warunkach domowych lub w kwarantannie po kontakcie z osobą zarażoną, należy w szczególności dbać o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców".

Na tę chwilę PSSE w Tychach nie rekomenduje otwarcia obiektów basenowych. Podobna sytuacja dotyczy zarządców pływalni z terenu Tychów oraz powiatów: pszczyńskiego, mikołowskiego i bieruńsko-lędzińskiego, których pływalnie w dalszym ciągu pozostają zamknięte.

Termin wznowienia działalności krytej pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju nie jest znany. O wszelkich zmianach Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju będzie informował w kolejnych komunikatach.

BM / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj