pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5791

[WIDEO] Zostań w domu i ćwicz z pszczyńskimi sportowcami!

MORiS rozpoczął cykl filmów zachęcających do ćwiczeń w domu. Młodzi pszczyńscy sportowcy zachęcają w nich do aktywności fizycznej, jednocześnie przybliżając specyfikę uprawianej przez siebie dyscypliny sportu. Filmiki instruktażowe stworzyli samodzielnie w swoich domach! Swoje propozycje przesyła m.in . wielokrotna Mistrzyni Polski, Sylwia Indeka!

W sieci znajdziemy wiele treningowych i warsztatowych materiałów wideo przygotowywanych przez trenerów, czy pedagogów. Tym razem do młodych ludzi, pozostających w domach w czasie epidemii, zwracają się ich rówieśnicy! To szansa, by jeszcze lepiej zachęcić młodzież do aktywności fizycznej.

Pierwszy filmik przygotował Kacper Ryguła, młody piłkarz Iskry Pszczyna z rocznika 2008.

Loading...


Ćwiczenia dla piłkarzy zaproponował też Przemek Mizera:Swoje propozycje przesyła także Sylwia Indeka (LA, LKS Pszczyna), wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, która specjalizuje się w biegach długodystansowych. Sylwia pokazała 2 ćwiczenia, które w okresie samoizolacji sama wykonuje w domu. Jak zapewnia, świetnie wzmacniają mięśnie brzucha i ramiona. Proponuje pompki oraz ćwiczenie w siadzie równoważnym z piłką lekarską albo... grejpfrutem (lub dowolną piłką jaką mamy w domu). Pozytywnym akcentem jest to, że Sylwia swój filmik instruktażowy nagrała w gwarze śląskiej.

Loading...


Ćwiczenia, które pomogą utrzymać formę proponuje także Wiktoria Prządka, tegoroczna Mistrzyni Polski U18 w biegu na 600 metrów, na co dzień trenująca biegi średnie w LKS Pszczyna.Wśród sportowych propozycji MORiSu są także szachy!Następne filmy już wkrótce. Wideo przygotowane przez pszczyńskich sportowców będzie można znaleźć na stronie internetowej, stronie facebookowej i kanale YouTube MORiS Pszczyna. Ośrodek czeka też na wasze propozycje treningów!

www.moris.pszczyna.pl/
www.facebook.com/MORiS-Pszczyna-281947431830412/
www.youtube.com/channel/UCPevK0Abr-XUi5A_U-SlKIQ

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

ar / pless.pl, źródło: MORiS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.