pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 12 lutego 2020
  • 7 maja 2020
  • wyświetleń: 15977

Trwają zapisy na wyjazdy wakacyjne z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

Ruszyły zapisy na wakacyjny wypoczynek z PCR dla młodzieży ze szkół podstawowych i średnich. PCR organizuje też wyjazdy dla całych rodzin.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek


1. Obóz tenisowo-piłkarsko-taneczno-pływacko-tenisowy w Rewalu
Nocleg w pensjonacie Tasarz
Termin 1 turnusu: od 27 czerwca do 8 lipca 2020
Termin 2 turnusu: od 10 lipca do 22 lipca 2020

Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne i zajęcia pływackie. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie i Bożena Słowik - srebrna medalistka Mistrzostw Polski dzieci do lat 12, zwyciężczyni turnieju regionalnego w Żywcu.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek


2. Obóz tenisowo-żeglarski - windsurfingowy w Lutrach
Pensjonat Romanowskich
Termin: od 27 lipca do 7 sierpnia 2020

Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 7 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 9 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Katarzyna Peroń - kobieta, która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca i świetny fachowiec w tym co robi. Od kilku lat do w naszej ofercie znajdują się również zajęcia z windsurfingu. Na terenie ośrodka dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek


3. Obóz jeździecko-tenisowo-taneczny w Nowej Wsi pod Włocławkiem
Pensjonat Michelin
Termin: od 14 lipca do 24 lipca 2020

Wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin. Na terenie ośrodka sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego działającego przy pensjonacie, a taniec para tancerzy z Gliwic - Mateusz Wierciocha i Magdalena Bandelewicz.

Podczas każdego organizowanego przez nas wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie. Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są do kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadania odpowiedniej kadry trenersko-wychowawczej, jak i właściwego standardu obiektów. Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 28 a

kom. 601541066
kom. 605304314REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj